Персонал Тернопіль: резюме та пошук співробітників в Тернополі, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в Тернополі швидко, шукаю резюме в місті Тернопіль.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в Тернополі. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в Тернополі, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в Тернополі!

Резюме: Barber (барбер) (Тернопіль)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Тернопіль
 • Досвід роботи: 0 рок. міc.
 • Графік роботи:
 • Стать: женский

Досвід роботи

  <p>Ракітіна Юлія Олександрівна </p><p>Контактна інформація:</p><p>м. Київ</p><p>Посада: Barber. Повна зайнятість.<br></p><p><br></p><p>Освіта:</p><p><br></p><p> 2004 – 2009 р. закінчила Київський Національний Авіаційний університет, отримала диплом спеціаліста з відзнакою за спеціальністю “ Світлотехніка і джерела світла”.</p><p>Перукарські ножиці тримаю в руках біля 5 років, стрижу усіх бажаючих, вирішила піти за покликом та у вересні – жовтні 2019 року закінчую курси “ Barber – майстер” в Київській Академії перукарського мистецтва спільно з International Beauty School. </p><p><br></p><p>Знання мов: українська-рідна, російська-вільне володіння, англійська-середній рівень.</p><p><br></p><p>Вік – 32 роки. Сімейний стан – одружена, 2 дітей.<br></p><p>Наявність водійських прав, досвід водіння 3 роки.</p><p>Не маю шкідливих звичок.</p><p><br></p><p>Додаткова інформація:</p><p><br></p><p>Завжди закінчую те, за що беруся: від вибору і покупки автомобіля до подолання на механічній коробці передач 700 км. Захоплююся танцями, колективом виступаємо на звітних концертах. Варто мені захотіти розмалювати стіну чи власне тіло і я без вагань це роблю. Люблю креативити і творити. Хочу працювати в позитивному колективі, де всі поважають один одного.</p>

  Відкрити контакти

  Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

  Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua
  Jobs.ua рекомендує переглянути: