Вакансія Менеджер з продажу добрив тм JIVA, Тернопіль. Пошук роботи в Тернополі - Робота Менеджер з продажу добрив тм JIVA (Agro TACH Land). Шукаю роботу в Тернополі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Тернополі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Тернополі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Тернополі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Тернополі!

вакансії Тернополі / вакансії Сільське господарство, агробізнес / Менеджер з продажу добрив тм JIVA

На 24.05.2024 в нашій базі:  154 вакансій,   10 резюме

Вакансія: Менеджер з продажу добрив тм JIVA (в Тернопіль)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Вінниця
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p></p> <p><strong>Наша компанія є офіційним дістриб’ютором в Україні добрив торгової марки </strong>JIVA (NPK) виробництва Туреччини.<br /></p> <p><strong>Шукаємо менеджера з продажу комплексних мінеральних добрив торгової марки JIVA, з досвідом роботи в аграрній сфері</strong></p> <p></p> <p><strong>Основні вимоги:</strong></p> <ul><li> Вища освіта.</li><li> Досвід роботи агрономом або менеджером з продажу в аграрній сфері (продаж ЗЗР, мінеральних добрив, мікродобрив, посівного матеріалу).</li><li> Водійське посвідчення категорій В (бажано свое авто),</li><li> Активність, орієнтація на результат, розвинуті менеджерські компетенції, високі навички ведення переговорів.</li><li> Чому з нами ви зможете заробляти легше та більше?</li><li> Бо ви продаєте добрива без усіляких посередників — одразу співпрацюєте з виробником.</li><li> Самі добрива створені спеціально для посушливих територій України</li><li> Та вони універсальні для різних культур — спеціальна формула повністю розчинна у воді та ґрунті.</li><li> Легше пропонувати кращі добрива з 2−3 формулами, аніж звичайні з 15−20 позиціями.</li></ul><p><strong>Функціональні обов’язки:</strong></p> <ul><li> З’ясування потреб клієнтів і створення попиту на продукцію Компанії. Проведення переговорів з існуючими та потенціальними клієнтами.</li><li> Прямі продажі мінеральних добрив,</li><li> Організація якісного супроводу клієнтів: консультації по продукції, фінансуванню; забезпечення власної доставки; присутність на внесенні/застосуванні продукції.</li><li> Контроль за дотриманням договірних зобов’язань</li></ul><p><strong>Умови роботи</strong>: вільний графік</p> <p><strong>Обов’язки</strong>: Продаж комплексних мінеральних добрив торгової марки JIVA</p> <p><strong>Додатково :</strong></p> <p><strong>Маєте основне джерело доходів, але не вистачає?</strong></p> <p>Пропонуемо додаткову можливисть-реалізація мінеральних добрив від виробника тм JIVA !</p> <p>Якщо ви <strong>агроном</strong> чи <strong>продавець </strong>насіння та СЗР, то це для вас.</p> <p>Шановні, пропонуемо для реалізаціі ще комплексні та водорозчинні NPK!</p> <p>Чому з нами ви зможете заробляти легше та більше?</p> <p>Бо ви продаєте добрива без усіляких посередників — одразу співпрацюєте з виробником.</p> <p>Самі добрива створені спеціально для посушливих територій України</p> <p>Та вони універсальні для різних культур — спеціальна формула повністю розчинна у воді та ґрунті.</p> <p>Легше пропонувати кращі добрива з 2−3 формулами, аніж звичайні з 15−20 позиціями.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Сільське господарство, агробізнес»:Вакансія Компанія Зарплата
Водій кат. "Е" на ДАФ 105 Євро 5 в Київ ?КИТ - транс договірна
Конюх, працівник по догляду за кіньми КСК Прогрес 10000 грн.
Різнороб на свиноферму для догляду за тваринами СПД Задояный В.Д. 15000 грн.
Садівник - Озеленитель Aragos 20000 грн.
Водій - Садівник Aragos 20000 грн.
Озеленювач КП ММР Миколаївські парки... 7305 грн.
Інженер, Інженер-механік, Сервісний інженер ТОВ ТД Фінпром договірна
Водій вантажних перевезень ТОВ ТД Фінпром договірна
Тракторист-машинист Вінницький обласний центр... 10000 грн.
Тракторист МТЗ Т-150 Колдвін 10000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: