Вакансія Працівник на Пральню, Польща, Тернопіль. Пошук роботи в Тернополі - Робота Працівник на Пральню, Польща (ПП Термоакустика Агенство по працевлаштуванню). Шукаю роботу в Тернополі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Тернополі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Тернополі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Тернополі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Тернополі!

вакансії Тернополі / вакансії Легка промисловість / Працівник на Пральню, Польща

На 04.03.2024 в нашій базі:  133 вакансій,   12 резюме

Вакансія: Працівник на Пральню, Польща (в Тернопіль)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:45000 грн
  • Місто:Польща
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>РОБОТА. Працівник на Автоматизовану Пральню. Чоловіки та жінки до 60 років. Робота на сучасному підприємстві, околиці м. Кошалін <br /><br />Вимоги: На роботу запрошуються жінки, та сімейні пари, віком від 18 до 60 років. Працевлаштовуємо по робочим візам, біометричним паспортам, та по картам побиту.<br /><br />Обов'язки: Прання постілі в автоматичних машинах, сушіння, прасування та складання. Робота ідеально підходить сімейним парам.<br /><br />Умови: Офiцiйне працевлаштування. Робота по 10-12 годин, 6 днів на тиждень, оплата 16-17 злотих нетто на годину. Аванси кожного тижня, та зарплата на особистий рахунок, або готівкою 10 числа. Гарантована виплата вчасно і без затримок. Видають спец-одяг (шорти, майки, босоніжки). Робота в теплому і добре освітленому приміщенні. Надають безкоштовне житло по 2-4 особи в кімнаті (проживання в будинку, на території підприємства) зі всіма зручностями. Можливе оформлення "карти побиту". Територіально робота в Західно-Поморському воєводстві.<br /><br />067 322 04 47; 093 05 20 853 - Viber</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Легка промисловість»:Вакансія Компанія Зарплата
Закрійник в салон штор WinDesign, компания 15000 грн.
Прасувальниця WinDesign, компания 15000 грн.
Швачка, пошиття штор WinDesign, компания 15000 грн.
Упаковщик Цех салфеток / ФЛП Старос... 12000 грн.
Швачка з досвідом Мегатекс 20000 грн.
Швачка ФОП Харченко Віталій Олек... 27000 грн.
Продавець Оноприенко С.К. 1200 грн.
Прачка Марко Поло 9750 грн.
Швачка Экма-СТО (Специальная Тех... 15000 грн.
Формувальник на виробництво ФЛП Сапожникова В.В. 13000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: