Вакансія HR (для проведення навчання), Тернопіль. Пошук роботи в Тернополі - Робота HR (для проведення навчання) (Тренд навчальна студія). Шукаю роботу в Тернополі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Тернополі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Тернополі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Тернополі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Тернополі!

вакансії Тернополі / вакансії HR, управління персоналом / HR (для проведення навчання)

На 23.10.2021 в нашій базі:  66 вакансій,   20 резюме

Вакансія: HR (для проведення навчання) (в Тернопіль)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:4000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від п'яти років
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p>Для проведення курсів "Менеджер з персоналу" запрошуємо HR-ра з досвідом роботи більше 8-ми років у сфері роботи з персоналом (підбір,  адаптація,  оцінка, мотивація). Досвід викладання НЕ обов'язковий.</p> <p>Періодична зайнятість, 2 - 3 р\тижд. Можна суміщати з основним місцем роботи</p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>підготовка методичного матеріалу для занять (конспекти, кейси, бланки)</li><li>проведення навчання з групою чи індивідуально <strong>на курсах</strong> підготовки початківців <strong>"Менеджер з персоналу" </strong>(програма курсу на сайті навчальної студії Тренд)</li></ul><br /><ul><li><strong>Вимоги:</strong></li></ul><ul><li>організованість, пунктуальність</li> <li>відповідальне ставлення до проведення навчання, підготовка до уроків</li> <li>бажання займатися викладанням</li> <li>бажано, мати можливість проводити заняття в робочий час</li> <li>досвід роботи менеджером з персоналу чи кадровиком - більше 8-ми років</li> <li><strong>Навчання проводиться українською мовою!</strong></li><li><strong><br /></strong></li><li><strong>Умови:</strong></li></ul><ul><li>проведення занять в офісі навчальної студії Тренд (м.Почайна), на території замовника (в межах Києва) та онлайн (по відео-чату)</li> <li>неповна зайнятість, завантаженість періодично, залежить від кількості заявок та ваших можливостей</li> <li>різні графіки занять: робочі та\або вихідні дні.</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «HR, управління персоналом»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер по підбору персоналу Луто групп договірна
Рекрутер IT Shot 14000 грн.
Супервайзер мерчендайзеров Агентство мерчандайзинга ... 14000 грн.
Супервайзер мерчандайзеров Агентство мерчандайзинга ... 14000 грн.
Інспектор відділу кадрів ООО «Рейкарц хотел менедж... договірна
Менеджер по персоналу Эко-Техтранс договірна
Менеджер по підбору персоналу Эко-Техтранс договірна
Помощник, ассистент руководителя Stroykeeper 10000 грн.
Ассистент помощник руководителя Stroykeeper договірна
Помощник руководителя Stroykeeper 12000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: