Вакансія Водій-інкасатор з власним авто (газ), Тернопіль. Пошук роботи в Тернополі - Робота Водій-інкасатор з власним авто (газ) (Кит-групп). Шукаю роботу в Тернополі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Тернополі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Тернополі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Тернополі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Тернополі!

вакансії Тернополі / вакансії Банківська справа, ломбарди / Водій-інкасатор з власним авто (газ)

На 22.09.2021 в нашій базі:  66 вакансій,   20 резюме

Вакансія: Водій-інкасатор з власним авто (газ) (в Тернопіль)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:13000 грн
  • Місто:Луцьк
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Компанія «KІТ Груп»</strong> — лідер на ринку фінансових послуг з розвиненою міжнародною мережею валюто-обмінних пунктів. Наші філіали розташовані у 24 областях України та в одній країні Європи. Запрошуемо до співпраці: <strong>Водія інкасатора з власним авто (ГАЗ).</strong></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Досвід роботи інкасатором, експедитором — від 2-х років.</li><li>Власне авто, не старше 2001 року. Наявність газу обов’язкова.</li><li>Чоловік в хорошій фізичній формі від 25−50 років.</li><li>Стресостійкість.</li><li>Відповідальність.</li><li>Готовність до відряджень.</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Забезпечення своєчасної доставки ввірених цінностей.</li><li>Безпечне транспортування ввірених цінностей.</li></ul><p><strong>Наші умови:</strong></p> <ul><li>Графік роботи: ПН-ПТ з 10:00—19:00. СБ за вимогою.</li><li>Ставка 570 грн / день.</li><li>Своєчасна оплата праці 2 рази в місяць.</li></ul><p>Чекаємо на Ваші відгуки та розгорнуті резюме!</p> <p><strong>HR-менеджер Наталія ....782 (Viber, Telegram, WhatsApp)</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Банківська справа, ломбарди»:Вакансія Компанія Зарплата
Касир відділення банку АО «БАНК «ГРАНТ» договірна
Економіст відділення банку АО «БАНК «ГРАНТ» договірна
Економіст відділення банку АО «БАНК «ГРАНТ» договірна
Економіст Вінницький обласний центр... 8000 грн.
Завідувач каси Вінницький обласний центр... 12000 грн.
Кредитний брокер MFO24 100000 грн.
Касир у пункт обміну валют Кит-групп 14000 грн.
Касир у пункт обміну валют Кит-групп 14000 грн.
Кассир-оценщик в ломбард Октава Финанс 6000 грн.
Юрист ЗАО "СК "Феникс" 12000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: