Вакансія Ассистент аудитора, Тернопіль. Пошук роботи в Тернополі - Робота Ассистент аудитора (Компанія "АУДИТ-ОПТІМ"). Шукаю роботу в Тернополі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Тернополі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Тернополі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Тернополі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Тернополі!

Вакансія: Ассистент аудитора (в Тернопіль)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:10000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: незакінчена вища
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Вимоги:  </strong></p> <ul><li>вища економічна освіта (аудит, бухгалтерський облік та оподаткування) /не повна вища освіта;</li><li>досвід роботи від 1 року на посаді бухгалтера, асистента аудитора, внутріннего аудитора;</li><li>впевнені знання бухгалтерського обліку, податкового законодавства, основ господарського та цивільного права;</li><li>вільне володіння ПК, практичні навички роботи з 1С, M.E.Doc, інші фахові програмні продукти;</li><li>роботоздатність, організованість, відповідальність, комунікабельність, порядність, орієнтованість на результат, бажання та прагнення до професійного розвитку.</li></ul><p><strong>Обов'язки: </strong>участь в завданнях з аудиту та супутніх аудиторських послугах, аналіз облікових даних,фінансової та правової інформації, аналіз фінансово-господарської діяльності підприємств та виконання інших аналітичних процедур, написання консультацій на фахові теми, виконання інших супутніх завдань, за фахом.</p> <p><strong>Умови:</strong> </p> <p><strong>Ми пропонуємо</strong></p> <ul><li>цікаві проекти та досвід нашої команди для професійного та кар'єрного зростання;</li><li>дружній колектив однодумців;</li><li>офіційне працевлаштування за основним місцем роботи;;</li><li>гідний рівень оплати праці;</li><li>соціальні гарантії;</li><li>смачна кава та зручний офіс</li><li>офіс Компанії знаходиться в межах 1 хвилини  ходи від метро Контрактова площа</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:Вакансія Компанія Зарплата
Кассир Dolls men`s club 15000 грн.
Главный бухгалтер Ассари 20000 грн.
Бухгалтер Аудиторская фирма Норма договірна
Бухгалтер первичной документации ООО «Софиевка» 15000 грн.
Финансовый директор ООО НПП «Стальсервис» 1000 грн.
Менеджера по продажам в интернет магазин Bradas 8000 грн.
Консультант по роботі 1С ALIKS IT 14000 грн.
Кассир (ночные смены) «HAREM» Мужской клуб 15000 грн.
Помощник бухгалтера Агротранс договірна
Бухгалтер по ТМЦ Амальгама Люкс договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: