Вакансія Бухгалтер, Тернопіль. Пошук роботи в Тернополі - Робота Бухгалтер (Міра Будматеріали). Шукаю роботу в Тернополі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Тернополі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Тернополі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Тернополі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Тернополі!

Вакансія: Бухгалтер (в Тернопіль)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:13000 грн
  • Місто:Івано-Франківськ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <p>вища освіта бажано «Облік та аудит», «Економіка»;</p> <p>досвід роботи на аналогічній посаді не менше 2 років;</p> <p>робота із спеціальними бухгалтерськими програмами;</p> <p>досвід роботи з програмою 1С v.8;</p> <p>робота в Excel, побудова зведених таблиць;</p> <p>знання основ бухгалтерського та податкового обліку, нормативних актів чинного законодавства, форми та порядок складання документів з обліку послуг;</p> <p>уважність, пунктуальність, відповідальність;</p> <p>дисципліна, увага, високий рівень самоорганізації;</p> <p>здатність до навчання та саморозвитку.</p> <p><strong>Умови роботи:</strong></p> <p>навчання роботі з додатковими програмами;</p> <p>конкурентно високий заробіток;</p> <p>своєчасна оплата праці.</p> <p><strong>Обов’язки:</strong></p> <p>здійснення операцій з відвантаження товарів, прийом замовлень від покупців;</p> <p>проведення регулярних звірок із постачальниками;</p> <p>контроль за дотриманням порядку розрахунків із постачальниками;</p> <p><br /></p> <p>Офіс знаходиться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Польова, 5</p> <p></p> <p>Чекаємо від Вас резюме</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:Вакансія Компанія Зарплата
Головний бухгалтер Гравітація 17500 грн.
Bookkeeper KHL Bookkeeping, LLC 40000 грн.
Финансовый брокер Евролайф Украина 13000 грн.
Финансовый консультант Евролайф Украина 13500 грн.
Бухгалтер Кировоградгранит 14000 грн.
Бухгалтер ФОП Михайлов В.П. 15000 грн.
Ведущий бухгалтер-материалист (строительство) ФЛП Милютина Н. 25000 грн.
Обліковець Комп?ютерний Всесвіт договірна
Головний бухгалтер (для викладання на курсах) Тренд навчальна студія 4000 грн.
Викладач курсів Бухгалтерського обліку Учебный центр ДАНКО договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: