Вакансія Фінансовий адміністратор, менеджер кредитних проектів, Тернопіль. Пошук роботи в Тернополі - Робота Фінансовий адміністратор, менеджер кредитних проектів (Навигатор, рекрутинговая компания). Шукаю роботу в Тернополі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Тернополі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Тернополі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Тернополі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Тернополі!

вакансії Тернополі / вакансії Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит / Фінансовий адміністратор, менеджер кредитних проектів

На 21.03.2023 в нашій базі:  142 вакансій,   21 резюме

Вакансія: Фінансовий адміністратор, менеджер кредитних проектів (в Тернопіль)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:62000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від п'яти років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Наш клієнт – міжнародна фінансова установа. Працює з 1990 році, у таких країнах, як Данія, Фінляндія, Ісландія, Норвегія та Швеція. Діяльність зокрема зосереджена на наданні позик та грантів малим та середнім містам для проектів з енергоефективності <strong>у громадських будівлях та секторах водо- та теплопостачання.</strong></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li><strong>Освіта економічна, фінансова або юридична;</strong></li><li><strong>Досвід роботи не менше 3 років з іноземними банками, компаніями, міжнародними організаціям;</strong></li><li><strong>Знання англійської мови рівень intermediate</strong>. </li></ul><p><strong>Обов’язки з адміністрування проектів:</strong></p> <ul><li>розробка інвестиційних  документів проектів та описи проектів як частини кредитних/грантових договорів на основі затверджених проектних пропозицій та техніко-економічних обґрунтувань;</li><li>вичитка, перевірка кредитної документації та її узгодження з усіма необхідними сторонами;</li><li>координація підписання кредитної документації;</li><li>збір документів необхідних для надання траншів за кредитними договорами;</li><li>перевірка звітів про прогрес/завершення проектів (з адміністративної точки зору);</li><li>координація надання траншів клієнтам; </li><li>комунікація з консультантами НЕФКО щодо статусу проектів, виявлення та вирішення адміністративних питань, що можуть виникнути в процесі підготовки та реалізації проектів; </li><li>комунікація з клієнтами НЕФКО щодо питань пов’язаних з поверненням позики, збору щорічної фінансової, екологічної та юридичної звітності та іншими питаннями і документами;</li><li>розробка додаткових угод до грантової/кредитної документації та її узгодження з усіма необхідними сторонами;</li><li>супровід під час проведення закупівель;</li><li>підготовка/переклад листів та інших документів;</li><li>виконання інших доручень.</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>Графік роботи з пн. по пт.</li><li>Можливість працювати онлайн та/або в офісі в Києві.</li><li>Відрядження раз у квартал</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:Вакансія Компанія Зарплата
Головний бухгалтер Гравітація 17500 грн.
Bookkeeper KHL Bookkeeping, LLC 40000 грн.
Финансовый брокер Евролайф Украина 13000 грн.
Финансовый консультант Евролайф Украина 13500 грн.
Бухгалтер Кировоградгранит 14000 грн.
Бухгалтер ФОП Михайлов В.П. 15000 грн.
Ведущий бухгалтер-материалист (строительство) ФЛП Милютина Н. 25000 грн.
Обліковець Комп?ютерний Всесвіт договірна
Головний бухгалтер (для викладання на курсах) Тренд навчальна студія 4000 грн.
Викладач курсів Бухгалтерського обліку Учебный центр ДАНКО договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: