Вакансія Водій експедитор, Тернопіль. Пошук роботи в Тернополі - Робота Водій експедитор (СВЕТМЕД). Шукаю роботу в Тернополі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Тернополі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Тернополі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Тернополі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Тернополі!

Вакансія: Водій експедитор (в Тернопіль)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<strong>Водій-експедитор</strong> <p><strong><br /></strong></p> <p>Київ р-н. Святошинський </p> <p>Компанія є представником провідних світових виробників діагностичного обладнання та витратних матеріалів. Ми здійснюємо поставку, монтаж та сервісне обслуговування медичного та технічного обладнання. </p> <p><strong>Вимоги, побажання до кандидата:</strong></p> <ul><li>Роботу в стабільній компанії, </li><li>Перспектива кар'єрного зросту;</li><li>Стабільну заробітну плату;</li><li>Допомогу колег і керівників у адаптації.</li></ul><ul><li>Документ про облік у військовому комісаріаті (військовий квиток, приписне свідоцтво)</li></ul><ul><li><strong>Обов’язки</strong>:</li><li>водій-експедитор категорії В та С на IT з досвідом роботи не менше 5 років. </li><li>знання міста Києва та області,</li><li>посвідчення водія категорії В та С</li><li>вміння будувати оптимальні маршрути по місту з урахуванням заторів.</li><li>порядність, чесність, комунікабельність, впевненість,</li><li>Контроль стану авто,</li><li>досвід роботи с документами</li><li>своєчасне проходження Т/О</li><li>Готовність до відряджень по Україні</li><li></li><li><strong>Умови роботи</strong>:</li><li>Графік роботи: 5-ти денний з Пн-Пт з 9:00 до 18:00</li></ul><ul><li>Офіційне працевлаштування відповідно до КЗпП України</li></ul><ul><li>Дружній колектив</li></ul><ul><li>Гідна оплата праці</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Оператор call-центра Імпортброк 20000 грн.
Водій-експедитор Mini Melts Україна (ФОП К... 20000 грн.
Водій БЦ Полімер 6500 грн.
Сортувальник Дацюк О.А. 13500 грн.
Вантажник складу ТЗОВ Фасад Експо 12000 грн.
Експедитор. м.Тернопіль DUS Level 19800 грн.
Експедитор. м.Івано-Франківськ DUS Level 19500 грн.
Експедитор. м. Одеса DUS Level 23000 грн.
Експедитор. м.Дніпро DUS Level 21000 грн.
Менеджер по роботі з клієнтами Імпортброк 35000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: