Вакансія Менеджер по роботі з клієнтами-методист, Тернопіль. Пошук роботи в Тернополі - Робота Менеджер по роботі з клієнтами-методист (Навчальний Центр Безпека праці). Шукаю роботу в Тернополі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Тернополі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Тернополі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Тернополі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Тернополі!

вакансії Тернополі / вакансії Наука, освіта, переклади / Менеджер по роботі з клієнтами-методист

На 02.10.2023 в нашій базі:  191 вакансій,   21 резюме

Вакансія: Менеджер по роботі з клієнтами-методист (в Тернопіль)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:10000 грн
  • Місто:Запоріжжя
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Опис вакансії</p> <p>НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР БЕЗПЕКА ПРАЦІ — компанія, яка з 2011 року займається наданням послуг з організації навчання з охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки, радіаційної безпеки, домедичної допомоги та ін.</p> <p>НЦ БЕЗПЕКА ПРАЦІ це компанія яка відповідально підходить до обраного виду діяльності, розробляє та проваджує сучасні методи та підходи до навчання, не припиняє розвиватись та удосконалюватись, завдяки чому зайняла та утримує лідируючи позиції серед підприємств Запорізької області у своїй галузі.</p> <p>Якщо Ви шукаєте роботу у колективі професіоналів та готові до розвитку, вдосконалення і динамічної роботи в команді — ця вакансія для Вас.</p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>професійний підхід, відповідальність;</li><li>комунікабельність;</li><li>самоорганізованість, ініціативність;</li><li>стресостійкість, старанність;</li><li>грамотна усна і письмова ділова мова;</li><li>вільне володіння діловою українською мовою;</li><li>вміння проводити результативні переговори з клієнтами;</li><li>вміння викликати прихильність до себе та переконувати, енергійність</li><li>вміння знаходити спільну мову з людьми і працювати в колективі;</li><li>активна життєва позиція, відсутність шкідливих звичок;</li><li>впевнений користувач ПК, (Word, Excel, PowerPoint, 1С).</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>організація навчального процесу;</li><li>оформлення документів;</li><li>проведення переговорів з контрагентами;</li><li>залучення нових клієнтів, розширення клієнтської бази;</li><li>робота з 1 С підприємство.</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>графік роботи: 8.30-17.00;</li><li>дружний колектив;</li><li>комфортні умови роботи;</li><li>Професійне зростання.</li></ul><p><strong>Пропонуємо:</strong></p> <ul><li>офіційне працевлаштування;</li><li>гідну заробітну плату;</li><li>преміювання за результатами роботи;</li><li>перегляд заробітної плати в залежності від професійного зростання.</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Химик-аналитик Ін Консалтинг 1800 грн.
Лаборант (дослідна фізико-хімічна лабораторія) Ін Консалтинг 18000 грн.
Офіс-менеджер освітнього центру Центр розвитку «Діалог» 13000 грн.
Перекладач англійської мови віддалено RemotEmployees договірна
Воспитатель в детсад Logikaclub 8000 грн.
Домробітниця в приватний будинок Persona Grata 15600 грн.
Няня для дівчинки 3 роки на вихідні дні, м. Позняки Агентство домашнего персо... 13600 грн.
Репетитор, преподаватель английского языка Иванова Наталия 1 грн.
Няня зі знанням анг. мови, 14/14 з проживанням, с.Требухів Дом счастья 48000 грн.
Няня- гувернантка для дівчинки 7 років, 7/7 з проживання, м.... Агентство домашнего персо... 27000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: