Вакансія Няня для дитини 3х років, 2-3 р. тиждень, Тернопіль. Пошук роботи в Тернополі - Робота Няня для дитини 3х років, 2-3 р. тиждень (Асоціація агенцій домашнього персоналу України). Шукаю роботу в Тернополі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Тернополі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Тернополі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Тернополі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Тернополі!

вакансії Тернополі / вакансії Домашній сервіс / Няня для дитини 3х років, 2-3 р. тиждень

На 16.06.2024 в нашій базі:  156 вакансій,   10 резюме

Вакансія: Няня для дитини 3х років, 2-3 р. тиждень (в Тернопіль)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Працевлаштування безкоштовно. Анкетування безкоштовно!</strong></p> <p>Шукаємо няню для дитини 3-х років!</p> <p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>Дівчинка - 3р (одна дитина в родині)</li> <li>Графік: 2-3 р/тиждень (години обговорюються на співбесіді),</li> <li>Місце роботи: Київ, Печерський р-н</li> <li><strong>Заробітна плата: від 25 000 грн/міс</strong></li> </ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>догляд за дитиною,</li> <li>прогулянки,</li> <li>розвиваючі ігри</li> </ul><p><strong></strong></p> <p><strong>Потрібен працівник з досвідом</strong> роботи в сім'ї, без досвіду роботи кандидатів не розглядаємо.</p> <p><strong>Якщо у Вас немає досвіду роботи в сім'ї, тоді потрібно пройти обов'язково навчання для нянь!</strong></p> <p>А якщо Ви з <strong>досвідом роботи</strong> - <strong>пишіть нам на Viber, Whats App або Telegram</strong>, у нас для Вас багато пропозицій по роботі!</p> <p>Ми обов'язково допоможемо Вам працевлаштуватися в хорошу сім'ю!</p> <p><strong>Підпишіться на телеграм-канал з нашими вакансіями:</strong> homestaffua</p> <p><strong>Ми також можемо запропонувати інші вакансії від наших постійних клієнтів.</strong></p> <p> </p> <p></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Домашній сервіс»:Вакансія Компанія Зарплата
Домработница на неполную занятость Persona Grata 10000 грн.
Домробітниця в сім’ю на вахту Persona Grata 27000 грн.
Помощник (помощница) по хозяйству в домашнем хостеле (жильё) ФОП Харлашкина А. П 20114 грн.
Рабочий-завхоз в частный дом (жильё) ФОП Харлашкина А. П 19114 грн.
Домашний мастер ФОП Харлашкина А. П 19129 грн.
Прибиральниція (Клінер) ТОВ «Амстронг» договірна
Доглядальниця з проживанням вахта Софія – Агентство домашнь... 42000 грн.
Домогосподарка вахта без приготування ФОП Савельева Н.О. 39000 грн.
Няня Агентство «Без Проблем» 22000 грн.
Доглядальниця Колеснікова Вікторія 4000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: