Вакансія Няня для дитини 3х років, 2-3 р. тиждень, Тернопіль. Пошук роботи в Тернополі - Робота Няня для дитини 3х років, 2-3 р. тиждень (Асоціація агенцій домашнього персоналу України). Шукаю роботу в Тернополі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Тернополі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Тернополі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Тернополі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Тернополі!

вакансії Тернополі / вакансії Домашній сервіс / Няня для дитини 3х років, 2-3 р. тиждень

На 02.10.2023 в нашій базі:  191 вакансій,   21 резюме

Вакансія: Няня для дитини 3х років, 2-3 р. тиждень (в Тернопіль)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Працевлаштування безкоштовно. Анкетування безкоштовно!</strong></p> <p>Шукаємо няню для дитини 3-х років!</p> <p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>Дівчинка - 3р (одна дитина в родині)</li> <li>Графік: 2-3 р/тиждень (години обговорюються на співбесіді),</li> <li>Місце роботи: Київ, Печерський р-н</li> <li><strong>Заробітна плата: від 25 000 грн/міс</strong></li> </ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>догляд за дитиною,</li> <li>прогулянки,</li> <li>розвиваючі ігри</li> </ul><p><strong></strong></p> <p><strong>Потрібен працівник з досвідом</strong> роботи в сім'ї, без досвіду роботи кандидатів не розглядаємо.</p> <p><strong>Якщо у Вас немає досвіду роботи в сім'ї, тоді потрібно пройти обов'язково навчання для нянь!</strong></p> <p>А якщо Ви з <strong>досвідом роботи</strong> - <strong>пишіть нам на Viber, Whats App або Telegram</strong>, у нас для Вас багато пропозицій по роботі!</p> <p>Ми обов'язково допоможемо Вам працевлаштуватися в хорошу сім'ю!</p> <p><strong>Підпишіться на телеграм-канал з нашими вакансіями:</strong> homestaffua</p> <p><strong>Ми також можемо запропонувати інші вакансії від наших постійних клієнтів.</strong></p> <p> </p> <p></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Домашній сервіс»:Вакансія Компанія Зарплата
Доглядальниця з проживанням Вахта «Мірабелла» Агентство до... 18000 грн.
Хатня робітниця в Іспанію «Мірабелла» Агентство до... 65000 грн.
Помощник (помощница) по хозяйству (домашний хостел) ФОП Харлашкина А. П 16500 грн.
Домробітниця 2-3 дні в тиждень «Мірабелла» Агентство до... 10000 грн.
Мастер по ремонту бытовой техники. Smart-Service, сервисный ... 25000 грн.
Домработница/Домохозяйка Триес и К договірна
Домробітниця/Домогосподарка Триес и К договірна
Домробітниця в приватний будинок Persona Grata 15600 грн.
Домробітниця в приватний будинок Persona Grata 13000 грн.
Повар універсал Food Service 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: