Вакансія Менеджер з продажу (міжнародний рівень), Тернопіль. Пошук роботи в Тернополі - Робота Менеджер з продажу (міжнародний рівень) (Ювілс). Шукаю роботу в Тернополі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Тернополі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Тернополі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Тернополі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Тернополі!

вакансії Тернополі / вакансії HR, управління персоналом / Менеджер з продажу (міжнародний рівень)

На 24.05.2024 в нашій базі:  154 вакансій,   10 резюме

Вакансія: Менеджер з продажу (міжнародний рівень) (в Тернопіль)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:28000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Ліцензована компанія з працевлаштування в Польщі, набирає в свою команду <strong>Менеджерів з продажу (працевлаштування).</strong></p> <p>У зв’язку з відкриттям нової філії у м. Львів, у нас відкрито конкурс на вакансію.</p> <p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Пошук кандидатів, зацікавлених в працевлаштуванні в Польщі;</li><li>Взаємодія з кандидатами з питань оформлення, збору документів, відстеження статусу, надання зворотного зв’язку на всіх етапах працевлаштування;</li><li>Створення внутрішньої бази потенційних кандидатів та постійна її актуалізація;</li><li>Складання та розміщення вакансій на веб-платформах;</li><li>Активна робота в соціальних мережах та інших інтернет ресурсах;</li><li>Робота з CPM-системою, IP-телефонією;</li><li>Опрацювання бази данних, складання звітів;</li><li>Виконання планових показників;</li><li>Співпраця з командою рекрутерів як в Україні та і за кордоном.</li></ul><p><strong>Вимоги</strong><strong>до кандидата</strong><strong>:</strong></p> <ul><li>Досвід роботи в сфері продажів від 2-х років;</li><li>Впевнений користувач соцмережами Facebook, Instagram та інш.</li><li>Комунікабельність та вміння працювати в команді;</li><li>Грамотна українська мова;</li><li>Впевнений користувач MS Office, Excel.</li></ul><p><strong>Наші умови</strong><strong>:</strong></p> <ul><li>ЗП: 14 000 грн — 28 000 (fix + % за виконання KPI);</li><li>Офіційне працевлаштування в динамічній компанії зі стратегічним фокусом на міжнародний ринок;</li><li>Графік роботи: 09:00 — 18:00, понеділок-п'ятниця;</li><li>Підтримку з боку досвідченої команди та можливості для професійного та особистісного зростання;</li><li>Унікальний досвід роботи у міжнародній компанії з цікавими проєктами;</li></ul><ul><li>Багаторівнева система навчань, яка допомагає адаптуватися протягом місяця і швидко вийти на результат</li></ul><p><strong>Якщо Ви маєте відповідні навички та досвід, обов’язково надсилайте своє резюме .</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «HR, управління персоналом»:Вакансія Компанія Зарплата
Рекрутер працівників Custos s.r.o. 6000 грн.
Менеджер з персоналу ТОВ «ТВК «Рона-Маркет» 14000 грн.
Заступник начальника відділу кадрів по веденню військового о... Дирекція пересувних цирко... 14000 грн.
Керуючий магазином ООО РУШ договірна
Адміністратор торгового залу ООО РУШ договірна
Адміністратор салону краси ООО РУШ договірна
Адміністративний співробітник Федаш Наталія договірна
Адміністратор Мережа дошкільних закладі... договірна
Юрист-администратор, помощник директора ФОП Харлашкина А. П 21100 грн.
Hr-специалист-психолог Dispatch42 40000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: