Вакансія Інженер-конструктор, Тернопіль. Пошук роботи в Тернополі - Робота Інженер-конструктор (Artmash). Шукаю роботу в Тернополі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Тернополі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Тернополі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Тернополі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Тернополі!

вакансії Тернополі / вакансії Виробництво / Інженер-конструктор

На 04.03.2024 в нашій базі:  133 вакансій,   12 резюме

Вакансія: Інженер-конструктор (в Тернопіль)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Жмеринка
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p dir="ltr">Шукаємо людей з просторовим мисленням для розширення штату конструкторів на заводі Артмаш (м. Жмеринка).</p> <p dir="ltr">Запис на співбесіду: ...Владислав</p> <p dir="ltr">Період навчання – 7-14 днів, залежно від вашого рівня.</p> <p dir="ltr">ЗНАННЯ ТА НАВИЧКИ</p> <p dir="ltr">· Розуміння вузлів та агрегатів машин.</p> <p dir="ltr">· Бажана технічна освіта (вища, середня спеціальна).</p> <p dir="ltr">· Володіння ПК (MS Office, браузери, месенджери) на рівні впевненого користувача.</p> <p dir="ltr">· Вміння працювати з Компасом та Solid Works будуть вагомою перевагою.</p> <p dir="ltr"> </p> <p dir="ltr">ОБОВ'ЯЗКИ</p> <p dir="ltr">· Створення креслень і 3D-моделей виробів (приклади виробів – на сайті artmash.ua).</p> <p dir="ltr">· Підготовка технічної документації для майстрів.</p> <p dir="ltr">· Супровід виробництва обладнання, взаємодія з бригадами майстрів.</p> <p dir="ltr">Повний робочий день, з Понеділка по П’ятницю з 8:00 до 17:00.</p> <p dir="ltr"> </p> <p dir="ltr">ВАС ОЧІКУЮТЬ</p> <p dir="ltr">· Конкурентоспроможна зарплата</p> <p dir="ltr">· Можливості для професійного росту й розвитку</p> <p dir="ltr">· Сучасне робоче середовище</p> <p dir="ltr">· Цікаві проєкти й можливість втілювати власні ідеї</p> <p dir="ltr">· Приємна та дружня атмосфера в колективі.</p> <p dir="ltr"> </p> <p dir="ltr">ПОТРІБНІ ОСОБИСТІ ЯКОСТІ</p> <p dir="ltr">· Відповідальність та уважність до деталей</p> <p dir="ltr">· Професійна допитливість, здатність і бажання розбиратися в нюансах</p> <p dir="ltr">· Аналітичний підхід до завдань</p> <p dir="ltr">· Здатність працювати в команді</p> <p dir="ltr">На додаткові питання відповімо за телефоном в робочий час ...Владислав</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Сварщик-аргонщик на производство мебели Мебельное ателье Милада 18000 грн.
Слюсар поліровальник по нержавійкі на меблеву фабрику Мебельное ателье Милада 20000 грн.
Обивщик-каркасчик мягкой мебели Мебельное ателье Милада 24000 грн.
Конструктор -замерщик корпусной мебели Мебельное ателье Милада 17000 грн.
Різноробочий на грибну ферму Київська область (житло) Фермерське Господарство Я... договірна
Різноробочий на грибну ферму Київська область (житло) Фермерське Господарство Я... договірна
Різноробочий на грибну ферму Київська область (житло) Фермерське Господарство Я... договірна
Різноробочий на грибну ферму Київська область (житло) Фермерське Господарство Я... договірна
Різноробочий на грибну ферму Київська область (житло) Фермерське Господарство Я... договірна
Різноробочий на грибну ферму Київська область (житло) Фермерське Господарство Я... договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: