Вакансія Менеджер візового центру, Тернопіль. Пошук роботи в Тернополі - Робота Менеджер візового центру (Ювілс). Шукаю роботу в Тернополі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Тернополі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Тернополі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Тернополі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Тернополі!

вакансії Тернополі / вакансії HR, управління персоналом / Менеджер візового центру

На 24.05.2024 в нашій базі:  154 вакансій,   10 резюме

Вакансія: Менеджер візового центру (в Тернопіль)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Польсько-французький консорціум <strong>TLS Contact-Personnel Service</strong>, що є оператором візових послуг Посольства Республіки Польща шукає кандидата на посаду менеджер візового центру.</p> <p>Ви наш ідеальний кандидат, якщо:</p> <ul><li>Володієте польською мовою;</li></ul><ul><li>Маєте високий рівень відповідальності за роботу, яку виконуєте;</li></ul><ul><li>Здатні до швидкого навчання і прагнете професійного розвитку;</li></ul><ul><li>Маєте стресостійкість та комунікабельності для роботи з людьми;</li></ul><ul><li>Впевнений користувач ПК, володієте технікою швидкого набору тексту;</li></ul><ul><li>Вмієте дотримуватися абсолютного порядку у роботі з документацією;</li></ul><ul><li>Маєте досвід роботи у сфері продажу, не менше 2-х років (<strong>досвід роботи у візовому центрі — буде перевагою</strong>);</li></ul><p>Обов’язки:</p> <ul><li>Вирішення різноманітних візових питань.</li></ul><ul><li>Прийом документів для отримання віз різних категорій;</li></ul><ul><li>Обробка документів згідно вимог Консульства та внесення даних у систему;</li></ul><p>Ми пропонуємо:</p> <ul><li>Офіційне працевлаштування;</li><li>Графік роботи: понеділок-п'ятниця. Субота-неділя (вихідні дні)</li></ul><ul><li>Роботу в провідній міжнародній компанії, що має честь представляти Посольство Республіки Польща;</li></ul><ul><li>Комфортні умови праці;</li></ul><ul><li>Стабільну і своєчасну заробітну плату та можливість впливати її на розмір;</li></ul><ul><li>Постійні інвестиції у ваш компетентно-горизонтальний розвиток, навчання;</li></ul><ul><li>Професійне зростання;</li></ul><p><strong>Хочеш дізнатися про нас більше?</strong></p> <p>Наш сайт: visas-pl.tlscontact.com/</p> <p>Будь ласка, зверніть увагу, що відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку представлених Вами персональних даних.</p> <p>Вимоги, побажання: </p> <p>Обов'язки: </p> <p>Умови: </p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «HR, управління персоналом»:Вакансія Компанія Зарплата
Рекрутер працівників Custos s.r.o. 6000 грн.
Менеджер з персоналу ТОВ «ТВК «Рона-Маркет» 14000 грн.
Заступник начальника відділу кадрів по веденню військового о... Дирекція пересувних цирко... 14000 грн.
Керуючий магазином ООО РУШ договірна
Адміністратор торгового залу ООО РУШ договірна
Адміністратор салону краси ООО РУШ договірна
Адміністративний співробітник Федаш Наталія договірна
Адміністратор Мережа дошкільних закладі... договірна
Юрист-администратор, помощник директора ФОП Харлашкина А. П 21100 грн.
Hr-специалист-психолог Dispatch42 40000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: