Вакансія Ветеринарний лікар, Тернопіль. Пошук роботи в Тернополі - Робота Ветеринарний лікар (Ветлідер). Шукаю роботу в Тернополі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Тернополі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Тернополі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Тернополі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Тернополі!

вакансії Тернополі / вакансії Медицина, фармацевтика / Ветеринарний лікар

На 15.07.2024 в нашій базі:  154 вакансій,   10 резюме

Вакансія: Ветеринарний лікар (в Тернопіль)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:60000 грн
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p> В ветеринарну клініку Ветлідер потрібен лікар ветеринарної медицини загальної практики. З досвідом роботи від 2-х років із дрібними домашніми тваринами.</p> <p><br /></p> <p> Обов'язки:</p> <p> - прийом пацієнтів, якісна робота з клієнтом</p> <p> - Проведення діагностики, розшифровка аналізів, базові знання рентген та уз діагностики.</p> <p> -терапія (доказова медицина)</p> <p> - хірургія, проведення таких операцій, як: ОДЕ, кастрація, енуклеація, вилучення сторонніх предметів із ШКТ, ампутація кінцівок, видалення новоутворень, уретростомія, блефаропластика, ушивання ран.</p> <p><br /></p> <p> Вимоги:</p> <p> -пунктуальність</p> <p> -комунікабельність</p> <p> -вміння працювати в команді</p> <p> -взаємна допомога у команді</p> <p> - готовність працювати на результат та спільну справу</p> <p><br /></p> <p> Що ми пропонуємо:</p> <p> - робота на сучасному обладнанні</p> <p> - командна праця</p> <p> - щозмінна та стабільна заробітна плата</p> <p> - можливість відвідувати конференції та майстри класи</p> <p> - кар'єрний ріст</p> <p><br /></p> <p>  Графік роботи 5/2 або 4/3, зміна 8 годин (10:00 до 19:00), або зміна 12 годин (з 9:00 до 21:00) залежно від наших філій, на якій Ви працюєте. Також можуть бути запропоновані нічні зміни.</p> <p> Зростання та зарплата залежить від кваліфікації та навичок роботи.</p> <p> Випробувальний термін до 1 місяця.</p> <p> Заробітна плата на випробувальному терміні 1000 грн/зміна.</p> <p> Після випробувального терміну - зарплата з тривалим зростанням від 2000 грн/зміна та більше.</p> <p> Телефонуйте. Чекаємо саме на Вас!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Медицина, фармацевтика»:Вакансія Компанія Зарплата
Медична сестра, асистент стоматолога ФОП Казимір Світлана Анат... 20000 грн.
Сімейний лікар (терапевт) КНП ЦПМСД №2 Дарницького ... 26000 грн.
Лікар загальної практики-сімейний лікар, лікар-терапевт, лік... КНП «Центр первинної меди... 20000 грн.
Доглядальниця в Німеччині ФОП Тарасова Т. В. 40000 грн.
Program Assistant PATH договірна
Ерготерапевт Вінницький обласний центр... 20000 грн.
Лікар ветеринарної медицини Вінницький обласний центр... 9800 грн.
Лікар-педіатр Вінницький обласний центр... 20000 грн.
Лікар ветеринарної медицини Вінницький обласний центр... 9820 грн.
Лікар-терапевт Вінницький обласний центр... 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: