Вакансія Закрійник, кравець, Тернопіль. Пошук роботи в Тернополі - Робота Закрійник, кравець (Мегатекс). Шукаю роботу в Тернополі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Тернополі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Тернополі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Тернополі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Тернополі!

вакансії Тернополі / вакансії Легка промисловість / Закрійник, кравець

На 29.01.2026 в нашій базі:  200 вакансій,   10 резюме

Вакансія: Закрійник, кравець (в Тернопіль)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>У цех по виробництву трикотажних виробів, уніформи і робочого одягу потрібен: Закрійник</p> <p><strong>Вимоги</strong><strong>:</strong><br />Досвід. Відповідальність. Серйозний підхід до роботи!<br />Командна робота на результат.</p> <p><strong>Обов'язки</strong><strong>:</strong><br />Креслення, настил, розкрій.<br /> <br /><strong>Умови</strong> <strong>роботи</strong><strong> :</strong><br />Офіційне оформлення. Комфортні умови праці. Постійний колектив.<br />Зарплата - постійна частина та % від результату<br />В середньому - 25+ тисяч.</p> <p><strong>Контакти</strong><strong>:</strong> </p> <p>Андрій Олександрович</p> <p>...5<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Легка промисловість»:



Вакансія Компанія Зарплата
Швея Вегера Неля Стефанівна 28000 грн.
Закрійник-конструктор одягу Дом моды Вознесенской 30000 грн.
Вязальщица крючком, спицами, иглами на штопку дырочек Дом моды Вознесенской 15000 грн.
Швея, майстер по ремонту одягу Вегера Неля Стефанівна 32000 грн.
Швея в цех ООО «3СМаркет» 20000 грн.
Разнорабочий Sika Footwear, компанія договірна
Різноробочий на виробництво ФЛП Сапожникова В.В. 20000 грн.
Швачка ТОВ «Корсунь-Шевченківськ... договірна
Аргонщик (TIG, MMA, MIG) ФЛП Алексеенко С.С. 50000 грн.
Конструктор швейного виробництва ТДВ Трембіта 15000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: