Вакансія Бухгалтер в Київ (житло), Тернопіль. Пошук роботи в Тернополі - Робота Бухгалтер в Київ (житло) (ТОВ «Гранат»). Шукаю роботу в Тернополі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Тернополі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Тернополі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Тернополі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Тернополі!

Вакансія: Бухгалтер в Київ (житло) (в Тернопіль)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Житомир
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong></strong><strong><strong>Робота в м. <strong>Київ, </strong><strong>(<strong>Безкоштовне проживання та</strong><strong> харчування</strong>)</strong></strong></strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Бухгалтер </strong>фірми терміново потрібен </p> <p>на постійне місце роботи в продовольчу базу <strong>(м. Київ, </strong><strong>вул. Краківська, 18-А).</strong></p> <p>Знання 1С. </p> <p>Офіційне працевлаштування. </p> <p>Безкоштовне проживання та харчування</p> <p><strong>З/п до 20000 грн. </strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:



Вакансія Компанія Зарплата
Провідний бухгалтер (будівництво) Vitover. Business Support договірна
Бухгалтер Вінницький обласний центр... 13500 грн.
Бухгалтер Вінницький обласний центр... 13500 грн.
Головний бухгалтер фермеського господарства Родючість, фермерское хоз... 20000 грн.
Головний бухгалтер на виробництво (ж/м Роганський) ТОВ «Харківський комбінат... 40000 грн.
Менеджер ТОВ Авенмор 10000 грн.
Офіс-менеджер-помічник бухгалтера «ФАУСТ» Fast.Net 25000 грн.
Головний бухгалтер Дія.City Koster, ООО договірна
Заступник головного бухгалтера Koster, ООО 80000 грн.
Економіст з праці КНП «КОЛ КОР» 17848 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: