Робота Тернопіль: Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит - вакансії, Робота в Тернополі. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Тернополі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Тернополі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Тернополі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Тернополі!

Вакансії в Тернополі / Вакансії в Тернополі / Вакансії Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит, Тернопіль

На 08.07.2020 в нашій базі:  38 вакансій,   28 резюме

Робота в Тернополі в рубриці Бухгалтерія, фінанси, облік/аудитНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит в Тернополі. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»).


По вашому запиту знайдено: 195 вакансій
 • Магазин приглашает на работу женщину Бухгалтера с опытом работы с кассовым аппаратом (возраст от 40 - 60 лет.) З.П. 600/день. График с 10.00-18.00. Работаем по трудовой. Запись на собеседование к Светлане Васильевне за тел. 096-314-95-19 г. Обухов.

  ...
 • Описание вакансии

  Компания «KiRMaX» приглашает в свою команду инициативного, позитивного помощника руководителя (личный ассистента).

  Ты именно тот, кто нам нужен, если

  • готовый работать на результат, в режиме многозадачности, сверх- организованный (это супер — важно!), пунктуальный, срессоустойчивый, надежный.
  • тактичность и пунктуальность должны...
 • Вакансія: Бухгалтер

  "Жилкомсервіс"

  Загальні вимоги:

  здійснення нарахувань та перерахунків по квартирній платі

  подання звітності керівництву

  надання довідок населенню для нарахування субсидій

  укладання договорів з орендарями

  прийом громадян

  Вимоги до кандидата:

  * неповна, базова або вища освіта ;

  * впевнений користувач ПК (Exel,Word), вміння користуватися офісною...

 • Вакансія: Оператор 1c

  ЗооВет центр

  Оператора 1С запрошуємо на роботу в магазин - салон. Адреса: Кільцева дорога на виїзді з міста, вулиця Городоцька, Зимна Вода, ТЦ" Три слони". Пн - пт, 10.00-18.00


  Вимоги:


  Пошук роботи в Тернополі: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Тернополі. Пошук роботи в Тернополі за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Тернопіль і вакансії Тернополі на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: