Робота Тернопіль: Керівництво - вакансії, Робота в Тернополі. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Керівництво.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Тернополі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Тернополі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Тернополі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Тернополі!

Вакансії в Тернополі / Вакансії в Тернополі / Вакансії Керівництво, Тернопіль

На 12.12.2019 в нашій базі:  28 вакансій,   3420 резюме

Робота в Тернополі в рубриці КерівництвоНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Керівництво в Тернополі. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Керівництво»).


По вашому запиту знайдено: 103 вакансій
 • Вакансія: Главный инженер

  Автосборочное предприятие "Кобальт"

  Автосборочное предприятие "Кобальт" на производственном участке в пгт Новопокровка Чугуевского р-на Харьковской обл. (пригород Харькова), открывает вакансию "Главный инженер".
  Требования:
  - высшее техническое образование;
  - опыт работы на аналогичной должности на промышленном предприятии в области машиностроения от 5-ти лет;
  - знание рыночны...

 • Требования: пунктуальность и ответственность

  Обязанности: составление и подача отчетности, контроль за первичными документами, 1С8

  Условия: в передовую строительную компанию требуется главный бухгалтер. Опыт в строительной организации приветствуется. Стабильная и своевременная ЗП. Теплый коллектив и шикарный офис

  ...
 • Business International Group — это быстроразвивающаяся компания, которая успешно предоставляет услуги кадрового лизинга полного цикла, консалтинга и девелопмента в Европе.

  На данный момент, мы ищем талантливого руководителя отдела продаж в нашу компанию.


  Необходимые качества для работы.

  • Высшее образо...
 • Вакансія: Администратор

  Ночной клуб «СКАРЛЕТ»

  Новый элитный клуб «СКАРЛЕТ» в «Президент Отеле» набирает на работу Администраторов со знанием английского языка.
  Можно без опыта работы (обучаем)

  Требования;
  - Мужчины возраст 25-40 лет, рост не ниже 180 см
  - Девушки возраст 18-35 лет, рост не ниже 165 см
  - Знание английского языка. (другие иностранные языки приветствуются)...

 • Вакансія: Поліцейський

  Полк поліції особливого призначення № 2

  Головне управління Національної поліції у місті Києві

  ПОЛК ПОЛІЦІЇ ОСОБЛИВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ № 2

  Запрошує чоловіків та жінок на безстрокову службу в Національній поліції України на вакансії поліцейських.

  Підрозділ виконує спеціальні завдання по охороні публічного порядку та громадської безпеки на територіях розташування вищих органів державної влади та інші з...

 • Вакансія: Руководитель отдела продаж

  Сеть стоматологий "Мастер Мед"

  В связи с расширением в нашу дружную семью - профессиональную команду сети стоматологических клиник «Мастер Мед» - нужен руководитель отдела продаж со знанием CRM-систем! Мы современная, динамично развивающаяся компания, имеющая более чем 14-ти летний опыт работы на рынке Харькова. Наша сеть стоматологий активно работает и в ближайшее время планируется открытие новых кабинет...

 • Ми шукаємо у свою команду продуктивного і системного менеджера, який володіє лідерськими якостями, вміє ефективно керувати персоналом, досягати поставлених перед компанією цілей і домагатися високих результатів.

  Відповідальність і орієнтованість на результат, блискучі навички ведення переговорів, комунікабельність, вміння керувати командою, ґрунтовність, структур...

 • Вимоги: досвід роботи не менше 2-х років,грамотна мова (усна і письмова), впевнений користувач ПК, вміння організувати ефективну роботу та працювати з різноплановими завданнями, знання кадрового документообороту, діловодства.

  Обов'язки: ведення і організація роботи з документами; планування зустрічей, конференцій, ділових презентацій; організація корпоративних нарад, ...

 • В дорожно-строительную компанию связи с увеличением объемов требуется - технический директор

  Требования:

  • Высшее дорожное строительное образование.
  • Опыт работы в дорожно- строительной компании от 5 лет обязательно на аналогичной должности.

  Обязанности:

  • Организация, планирования дорожно-строи...
 • Компания «Бент Айрон» единственная в Украине освоила производство парового котла, не имеющего аналогов. В связи с расширением мы ищем опытного начальника в отдел контроля качества.

  Что мы предлагаем:

  • официальное трудоустройство;
  • стабильную конкурентоспособную заработную плату с хорошей мотивацией;
  • возможность профессионального роста;
  • ...

Пошук роботи в Тернополі: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Тернополі. Пошук роботи в Тернополі за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Керівництво з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Тернопіль і вакансії Тернополі на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: