Робота Тернопіль: Робота для студентів - вакансії, Робота в Тернополі. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Робота для студентів.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Тернополі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Тернополі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Тернополі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Тернополі!

Вакансії в Тернополі / Вакансії в Тернополі / Вакансії Робота для студентів, Тернопіль

На 19.06.2019 в нашій базі:  19 вакансій,   3702 резюме

Робота в Тернополі в рубриці Робота для студентівНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Робота для студентів в Тернополі. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Робота для студентів»).


По вашому запиту знайдено: 434 вакансій
 • "Secret Shopper Company" ищет Тайных покупателей.
  Для проверки магазинов одежды, нужны Тайные покупатели.
  Проверка с обязательной покупкой вещи, не дешевле 420 гривен.
  Вещь можно вернуть не раньше следующего дня.
  Покупка вещи осуществляется банковской картой за собственные средства.
  ТРЕБОВАНИЯ:
  - наличие телефона с функцией фото не менее 8 МП;

 • В клининговую компанию ведется набор технического персонала. Нам требуются: уборщики/цы, мойщики окон, женщины для уборки в парадных, люди для уборки квартир,домов и т.д.! З/П- 400 -450 гр.В день! Требования:Отсутствие вредных привычек (алкоголь),опрятность,пунктуальность,желание Работать.График работы в основном с 8-до 18:00! Расчёт ежедневный! Все вопросы по тел.:

  0...

 • Опис вакансії

  Для международного брачного агентства на постоянную работу требуется переводчик английского языка. Достаточно среднего уровня английского. Работа с корреспонденцией (написание/перевод писем), устные переводы, телефонные разговоры. Возможность работать на дому.

  Должность «переводчика» подразумевает под собой прямое и тесное сотрудничество с нашим аге...

 • Вакансія: Охоронники

  ТОВ «Охоронно-детективне агентство «РУПАДА»

  Працевлаштування на роботу в діючі супермаркети м Києва та Київської області.

  Потрібні

  ОХОРОННИКИ (касова лінія, рампа),

  Оператор відеонагляду.

  Старший зміни охорони.

  Начальник служби безпеки.

  Переваги:


  Пошук роботи в Тернополі: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Тернополі. Пошук роботи в Тернополі за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Робота для студентів з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Тернопіль і вакансії Тернополі на Jobsite.