Робота Тернопіль: Консалтинг - вакансії, Робота в Тернополі. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Консалтинг.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Тернополі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Тернополі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Тернополі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Тернополі!

Вакансії в Тернополі / Вакансії в Тернополі / Вакансії Консалтинг, Тернопіль

На 17.02.2020 в нашій базі:  35 вакансій,   3409 резюме

Робота в Тернополі в рубриці КонсалтингНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Консалтинг в Тернополі. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Консалтинг»).


По вашому запиту знайдено: 13 вакансій
 • Вимоги: комунікабельність, стресостійкість, вміння пропонувати і продавати, цілеспрямованість

  Обов'язки: продаж та рекомендація продукту

  Умови: готові взяти студента, графік роботи підбираємо індивідуально, проводимо оплачуване стажування.

  ...
 • Требования:

  • уверенные знания и опыт работы с T-SQL и реляционными базами данных;
  • опыт участия в проектах внедрения 1C или ERP-систем;
  • коммуникабельность;
  • желание постоянно обучаться и развиваться в профессиональной области.

  Обязанности:

  • участие в проектах внедрения BI-системы Qli...
 • We are looking for energetic and goal-oriented sales managers for our team. If you are an active and ambitious person and expect that your salary will reflect your skills, this is the job for you.

  We offer:

  • The BEST salary package in Kiev: basic salary 750 $ + bonuses (average 1500 $ per month and above)
  • Excellent wo...
 • Функционал:

  Проведение тренингов по защитному вождению
  Проведение практических занятий по безопасному вождению
  Составление отчетов по результатам тренингов
  Прохождение обязательного обучения и сертификации

  Требования:

  Права категории В,С
  Знание ПДД
  Опыт во...

 • Вакансія: Маркетолог - аналитик

  ООО "ОБЕРБЕТОН-ИНВЕСТ"

  Компания «Обербетон Инвест», входящая в состав крупной финансово-промышленной группы проводит конкурс на замещение вакантной должности

  «Маркетолог-аналитик». Место работы: г.Киев (Подол).

  Сфера деятельности компании — производство изделий из железобетона (панели перекрытия, балки, колонны, а также несъемная опалубка, плиты филигран).

  Требования к кандидату:...

 • Вакансія: Бухгалтер

  ЮТА Стандарт, бухгалтерская компания

  Требования: Бухгалтерські, податкові консультування, звітність

  Обязанности: Прошу розглянуту можливість співпраці. Вартість робіт залежить від кількості господарчих операцій. Досвід в галузі більше 10 років

  Условия: Бухгалтерське забезпечення (аутсорсінг)

  ...
 • Вимоги: ПЕРЕД ТЕМ, КАК ОТПРАВИТЬ СВОЕ РЕЗЮМЕ, ОЗНАКОМЬТЕСЬ ДЕТАЛЬНО С ВАКАНСИЕЙ, А ОСОБЕННОС ТРЕБОВАНИЯМИ К КАНДИДАТУ!
  В связи с высокой результативностью компании и большим расширением клиентской базы, в отдел Retention требуются Менеджеры по сопровождению ключевых клиентов:


  Требования: ОБЯЗАТЕЛЬНО: опыт работы в отделе Re...

 • Евролайф Украина является ведущим финансовым консультантом на рынке страхования жизни Украины. Опираясь на обширный опыт и know-how международного концерна, с самого начала нашей работы мы сумели завоевать лидирующие позиции среди посредников по страхованию жизни и сегодня также являемся крупнейшей компанией в этой области.

  Мы рады, что имеем возможность участвовать в ...

 • Інженер — вакансія інжинірингової компанії з іноземними інвестиціями. Машинобудування. Роботодавець займає лідируючі позиції в своїй ніші як в Україні, так і в Європі. За багато років напрацьовані великі клієнти, налагоджено власне виробництво. Плинність кадрів мінімальна, але двері для талановитих інженерів відкриті завжди.

  Мета посади:

  • інж...
 • Інженер — вакансія інжинірингової компанії з іноземними інвестиціями. Машинобудування. Роботодавець займає лідируючі позиції в своїй ніші як в Україні, так і в Європі. За багато років напрацьовані великі клієнти, налагоджено власне виробництво. Плинність кадрів мінімальна, але двері для талановитих інженерів відкриті завжди.

  Мета посади:

  • інж...

Пошук роботи в Тернополі: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Тернополі. Пошук роботи в Тернополі за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Консалтинг з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Тернопіль і вакансії Тернополі на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: