Вакансія Бухгалтер по списанню ТМЦ, Тернопіль. Пошук роботи в Тернополі - Робота Бухгалтер по списанню ТМЦ (ООО «Новотехэлектро»). Шукаю роботу в Тернополі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Тернополі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Тернополі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Тернополі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Тернополі!

вакансії Тернополі / вакансії Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит / Бухгалтер по списанню ТМЦ

На 02.05.2026 в нашій базі:  214 вакансій,   10 резюме

Вакансія: Бухгалтер по списанню ТМЦ (в Тернопіль)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від двох років

Загальна інформація про вакансію


<p>Потрібен бухгалтер на виробниче підприємство. Вимоги: знання ділянки списання ТМЦ, знання ділянки податкових зобов'язань; знання первинних документів щодо відвантаження; знання ділянки БАНК. Робота у 1С Підприємство та Медок. Обов'язки: виписування видаткових та податкових накладних; виписка рахунків, робота з Клієнт-Банк, проведення платежів та банківських виписок; оприбуткування та списання матеріалів (ТМЦ) у виробництво. Документообіг із відвантаження невеликий — до 5 накладних на місяць.</p> <p>Р-н басейну Локомотив (Кірпи), 10хв. від Метро Ц.Ринок.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:



Вакансія Компанія Зарплата
Оцінювач, помічник оцінювача майна Агентство консалтинговых ... 25000 грн.
Головний бухгалтер Івано-Франківський профес... 24000 грн.
Бухгалтер 17 ОВМБр ім. Костянтина П... 25000 грн.
Бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини 61 Окрема механізована Ст... 50000 грн.
Бухгалтер з обліку матеріальних цінностей 427 окрема бригада безпіл... 50000 грн.
Бухгалтер Текстиль-Рітейл 35000 грн.
Бухгалтер (ТМЦ) Pan Logistic 35000 грн.
Помічник бухгалтера Альфаграфік Україна 15000 грн.
Головний бухгалтер ООО «Чермет» договірна
Діловод (ЗСУ) 154 окрема механізована б... 50000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: