Вакансія Головний бухгалтер, Тернопіль. Пошук роботи в Тернополі - Робота Головний бухгалтер (Полтавська обласна База СМП). Шукаю роботу в Тернополі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Тернополі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Тернополі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Тернополі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Тернополі!

Вакансія: Головний бухгалтер (в Тернопіль)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:8023 грн
  • Місто:Полтава
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:вільний графік роботи

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Обов'язки: </strong></p> <p>ведення бухгалтерського обліку; своєчасне виконання та здача бухгалтерських звітів та балансів, іншої бухгалтерської звітності на основі первинних документів;</p> <p><strong>Умови:</strong> робота неподалік центру(ринку) понеділок-п'ятниця</p> <p>Бюджетна установа, офіційне працевлаштування.<br /></p> <p>Детальніше при співбесіді.<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:



Вакансія Компанія Зарплата
Головний бухгалтер Департамент Полтавської м... 11260 грн.
Заступник начальника відділу організації праці та заробітної... Дирекція пересувних цирко... 22800 грн.
Заступник головного бухгалтера Дирекція пересувних цирко... 17538 грн.
Заступник начальника планово-економічного відділу Дирекція пересувних цирко... 21000 грн.
Головний бухгалтер ООО «Чермет» договірна
Бухгалтер з первинної документації Кредо (ФОП Герасименко А.... 30000 грн.
Бухгалтер ФОП Діденко О.М. 35000 грн.
Бухгалтер A&C 20000 грн.
Бухгалтер Арована 19000 грн.
Бухгалтер Арована 17000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: