Вакансія Економіст-бухгалтер, Тернопіль. Пошук роботи в Тернополі - Робота Економіст-бухгалтер (КНП «ВОКПЛ ім. акад. О.І. Ющенка ВОР»). Шукаю роботу в Тернополі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Тернополі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Тернополі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Тернополі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Тернополі!

Вакансія: Економіст-бухгалтер (в Тернопіль)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:12000 грн
  • Місто:Вінниця
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Вимоги</strong>:</p> <p>?? Диплом про повну вищу освіту відповідного напрямку підготовки</p> <p>?? Впевнене володіння пк: Word, Excel та п.з. для ведення тарифікаційних списків та складання штатного розпису, M.E.Doc</p> <p>?? Наявність стажу не обов’язкова, але це можливо компенсувати лише вашим бажанням та відповідними зусиллями.</p> <p><strong>Умови роботи</strong>:</p> <p>5 денний робочий тиждень</p> <p>пн-чт з 8:00 до 17:00</p> <p>пт — 8:00 до 15:45</p> <p>?? Стабільна зарплата</p> <p>?? Зручне розташування</p> <p>?? Можливість розвитку</p> <p>?? Безпечна та організована робота</p> <p><strong>Обов’язки</strong>: ведення контролю за фінансовою та господарською діяльністю на підприємстві, складання фінансових планів, калькуляцій по платним послугам, звітів, штатних розписів, тарифікаційних списків, ін.</p> <p>?? <strong>Прохання попередньо відправляти резюме для розгляду та подальшого запрошення на співбесіду.</strong></p> <p><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:



Вакансія Компанія Зарплата
Бухгалтер по заробітній платі Житомирський геріатричний... 18760 грн.
Помічник бухгалтера Промюніон, ТОВ 20000 грн.
Головний бухгалтер ООО «Чермет» договірна
Financial Planning and Analysis Business Partner Сплендідскор договірна
Бухгалтер Винна Галерея 36000 грн.
Головний бухгалтер Івано-Франківський профес... 24000 грн.
Бухгалтер 17 ОВМБр ім. Костянтина П... 25000 грн.
Бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини 61 Окрема механізована Ст... 50000 грн.
Бухгалтер з обліку матеріальних цінностей 427 окрема бригада безпіл... 50000 грн.
Касир в пункт обміну валют ТОВ Магнат 15000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: